Blog

Învățăm să ne protejăm

protejam

Elevii claselor a VII-a și a VIII-a au purtat discuții cu doamna Ilinca Șandor din cadrul Agenției Naționale Antidrog, cu domnii polițiști din cadrul IPJ Bihor-Biroul Siguranță Școlară: d-na Sinsp. Gocan Daniela și domnul insp. pr. Ardelean Adrian precum si cu domnul Gocan Gabriel din cadrul PPC Mădaras.


S-au desfășurat activități informativ- preventive, în cadrul PLANULUI DE ACȚIUNE pentru prevenirea și reducerea riscurilor asociate consumului de droguri și substanțe psihoactive, fenomenului de bullying, cyberbullying, a absenteismului școlar in cadrul/proximitatea unităților de învățământ de pe raza de competență a Secției nr.9 Politie Rurală Cefa- Post de Poliție Comunal Mădăras.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sari la conținut